Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć

Stoję przed decyzją jaki smarfon zakupić. Dotychczas siedziałem na RN2, ma on już swoje lata - bateria i aparat są niewystraczające.

Dlatego chciałbym zaczerpnać waszej opini w co warto pójść.

Mi6 / Note3 - troszkę szkoda że są dość szerokie paski u góry i na dole ekranu - przez co w porónaniu z innymi telefonami jest to mniejszy ekran.

Mi 8 Se - niby flagowiec ale chyba to samo co RN5 .... // NFC brak , minijack'a brak 

Zależy mi na dobrym aparacie + baterii, NFC czy mini jack to sprawa drugorzędna. 

Proszę o pomoc i waszą opinię :) // Recki na YT to tylko sztuczne cyferki które smarfony są szybsze.

Mi5 raczej nie biorę pod uwagę bo koledze zrobił się banan trzymając go raz w tylnej kieszeni i boje się że będzie zbyt delikatny, a nie zamierzam się z nim obchodzić jak jajkiem.

Edytowane przez mtwowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...