Jump to content

Problemy na Redmi 1S na Miui 37.0.0

Recommended Posts

Witam, mam Redmi 1s z ROMem MiuiPolska 37.0.0

1 problem:

Telefon teoretycznie ma niezły procesor a np. GTA San Andreas tnie się na nim niemiłosiernie. Zastanawia mnie jednak fakt, że niektórzy wrzucają w neta filmiki jak działa u nich San Andreas na Redmi 1s i jest o niebo lepiej. U mnie praktycznie nie da się grać.

Co można zrobić/jakie opcje ustawić, żeby dało się grać w trochę bardziej wymagające gry? Np. zmiana ROMu czy coś?

2 problem:

Zdjęcia oraz muzykę mam wgraną na kartę pamięci ale jak wchodzę w Ustawienia->Pamięć to w Pamięci wewnętrznej zarówno Zdjęcia jak i Muzyka bardzo dużo zajmują(po około 1,6gb). Czemu zdjęcia i muzyka odczytywana jest z pamięci wewnętrznej skoro jest na karcie pamięci ? Co można zrobić żeby było inaczej? Chyba, że ja źle na to patrzę i czegoś nie rozumiem.

3 problem:

W jaki sposób można ukryć ikony aplikacji ? Bo AppHider coś mi nie działa. Mam ROOTa

Proszę o wyrozumiałość. Redmi 1S mam dopiero parę dni, a wcześniej działałem na iPhonie więc temat Androida jest dla mnie obcy.

W autostarcie mam BeautifulWidgets , TalkBack, Usługi Google Play, AeroConn i Sklep Google Play. Co z tego należy wyłączyć żeby było widać znaczącą różnicę?

/// Wgranie CyanogenMod 11 pomogłoby dla tych gier?

Edited by OchhiAchh

Wywaliłem z autostartu wszystko poza usługami google play. Restartuje telefon. Mam ponad 400mb ramu wolnego . Od razu włączam grę i masakra.Grać się nie da. To tylko u mnie tak jest czy u wszystkich? Dziwne to bo przez pare dni miałem Prestigio PAP5504Duo , który ma tylko 4x1,3 procesor i też 1gb ramu a tam te gta latało jak szalone bez żadnej przycinki. Więc w czym leży problem, że tutaj jest taka tragedia?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...