Jump to content

Redmi 4x vs A2 Lite

ArieloPL
 Share

Recommended Posts

Witam,

czy warto wymieniać redmi 4x na A2 Lite?

mój już wysłużony redmi 4x poddaje się w walce z czasem i zamierzam zmienić telefon...
Moją uwagę przykuł A2 lite - ceną, wyglądem (interesują mnie raczej telefony wielkości redmi 4x) i parametrami...

czy może w tej cenie znajdę coś lepszego?

Może ktoś przesiadał się z redmi 4x na a2 lite?

21 godzin temu, ArieloPL napisał:

Moją uwagę przykuł A2 lite - ceną, wyglądem (interesują mnie raczej telefony wielkości redmi 4x) i parametrami...

No tak średnio bym powiedział:
https://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Xiaomi-Redmi-4X,Xiaomi-Mi-A2-Lite/phones/10509,10950

Moim zdaniem nie warto, chyba że bardzo napaliłeś sięna ekran 18:9 (w tym wypadku to nawet 19:9) i notcha. 
Xiaomi pcha wszedzie od 2 lat snapdragon 625, ok to dobry procesor ale ileż można. 
W dodatku z recenzji wynika, że aparat kompletnie szału nie robi. 
Kwestia priorytetow i na czym ci zależy. 

Kupiłem już go i jest ok.

w porównaniu do redmi 4x dla mnie duży przeskok, a tym bardziej, że już był bardzo mocno wysłużony...

Chociaż brakuje mi troche miui, dlatego zastanawiam się nad zmianą na redmi 6 pro lub mi 8 se

Dla mnie ma duże znaczenie wyświetlacz, zdjęcia robie bardziej na potrzeby wysłania komuś coś na fb niż, profesjonalne foty :)

oczywiście miałem problem z przeniesieniem danych...

Dnia 24.08.2018 o 13:13, ArieloPL napisał:

Kupiłem już go i jest ok.

w porównaniu do redmi 4x dla mnie duży przeskok, a tym bardziej, że już był bardzo mocno wysłużony...

Chociaż brakuje mi troche miui, dlatego zastanawiam się nad zmianą na redmi 6 pro lub mi 8 se

Dla mnie ma duże znaczenie wyświetlacz, zdjęcia robie bardziej na potrzeby wysłania komuś coś na fb niż, profesjonalne foty :)

oczywiście miałem problem z przeniesieniem danych...

Redmi 6 pro to wersja A2 tylko bez google więc jak co to raczej SE

Dnia 2.09.2018 o 21:55, ArieloPL napisał:

@r0bertt co masz na myśli, że A2 tylko bez Google?

widział ktoś polską recenzję mi8 se?

bo jestem ciekawy czy warto zmieniać a2 lite na mi 8 se..

Redmi 6 Pro to praktycznie to samo co Xiaomi A2 tylko w Redmi masz MIUI, a w A2 masz czysty android od Google. Ja bym A2 lite na mi8 SE nie zamieniał - troche dołożysz i masz Mi8 6/64