Skocz do zawartości

MI5. Gdzie kupić dobrej jakości LCD?


SylOs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem ze znalezieniem najbardziej zbliżonego jakościowo wyświetlacza do swojej MI5. Zaczęło się od upadku telefonu i oddaniu go do serwisu, bo nie chciało mi się dłubać przy nie. Wymieniono mi go. Przy odbiorze z naprawy zauważyłem, że nowy ekran jest tragicznej jakości. Kolory były bardzo mdłe a biały miał odcień ecru. Nie przyjąłem naprawy a pracownik zaproponował drugi ekran z innej "hurtowni". Sytuacja niestety się powtórzyła. Zabrałem telefon do innego serwisu gdzie zamontowano mi > odrobinę < lepszy LCD. 
Pół roku wcześniej wymieniałem wyświetlacz w swoim drugim tel Redmi 4a i założyłem w nim najtańszy wyświetlacz kupiony na aliexpress.  Kolory są nie do odróżnienia od oryginału. 

Jeśli ktoś ma sprawdzone miejsce, gdzie mógłbym kupić wyświetlacz, który prezentowałby kolory tak, jak oryginał byłbym wdzięczny

 

Ps. Po aktualizacji czytnik linii papilarnych mi również zdechł. Oby tymczasowo.

 

/Etit

 

Zamówiłem na dragon-tt. Jestem bardzo zadowolony z wyświetlacza - kolory są nasycone i nie dostrzegam różnicy między zamiennikiem a oryginalnie zamontowanym. 

Paczka szła 8 dni. W zestawie były dwa komplety obustronnych taśm montażowych pozwalających na bardzo łatwy samodzielny montaż

Edytowane przez SylOs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...