Skocz do zawartości

xiaomi redmi note 5 problem z hotspotem


mcqeen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim xiaomi redmi note 5 nie mogę na inne urządzenia udostepniac internetu na laptopie występują  problemy  z serwerem DNS na inne telefony również brak internetu poprzez udostępnianie hotspota. Czy ktoś miał podobny problem nie mam pojęcia jak to zrobić? problem.thumb.png.894ff78a725a6b3a626ee67b61400a03.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Od 2 tygodni mam problem z hotspotem.Włączam normalnie z belki i chcąc udostępnić go na laptopie to łączy się laptop ale nie ma internetu.

W punktach dostępu mam dwa profile i jak skasuje jeden z typem APK  default a następnie zrobię reset punktów dostępu to wtedy na nowo tworzy się punkt z tym APK i wtedy internet działa.Jest jeszcze jeden profil z punktem APK dun ale tego nie idzie usunąć ani zresetować.Internet z Orange i do tej pory wszystko śmigało,włączałem i już by na laptopie a teraz takie klocki trzeba tworzyć.M a ktoś jakiś pomysł?Na  infolinię dzwoniłem ale wyszedłem tylko głupszy po tej rozmowie.

Powyższy link nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam podobny problem jak powyżej u Dziadunia. Po podłączeniu się na laptopie do udostępnionej sieci z telefonu jest brak internetu- mimo że podłączenie do sieci jest. Po zmianie Po zmianie ustawień w preferowanych typach sieci z LTE na 3G pojawia się internet w laptopie ale wycina w telefonie. Taka sytuacja pojawiła się od 2-3 tygodni, wcześniej było ok. Z innymi urządzeniami jest podobnie. Nie jest to kwestia zasięgu sprawdzałem w wielu lokalizacjach. Operator Orange/Nju twierdzi że to nie problem po ich stronie. Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz Ch. napisał:

Witam,

Mam podobny problem jak powyżej u Dziadunia. Po podłączeniu się na laptopie do udostępnionej sieci z telefonu jest brak internetu- mimo że podłączenie do sieci jest. Po zmianie Po zmianie ustawień w preferowanych typach sieci z LTE na 3G pojawia się internet w laptopie ale wycina w telefonie. Taka sytuacja pojawiła się od 2-3 tygodni, wcześniej było ok. Z innymi urządzeniami jest podobnie. Nie jest to kwestia zasięgu sprawdzałem w wielu lokalizacjach. Operator Orange/Nju twierdzi że to nie problem po ich stronie. Proszę o pomoc.

 

Wiesz co ja zrobiłem z tym sposobem chociaż nie chciałem grzebać jakimś programem w telefonie ale innego sposobu nie odkryłem.

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/tut-hotspot-connecting-fix-t3796847

Proste to jest,ściągasz program ,podłączasz tel i wpisujesz te kody co tam masz napisane i od tej pory śmiga.

Edytowane przez Dziadunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam to samo z Xiaomi Redmi Note 5 model 4/64 z kartą Play. Udostępniam Hot Spota, sieć jest widoczna ale w drugim telefonie po wpisaniu hasła niestety się z nią nie łączy. Co ciekawe w komputerze stacjonarnym mam kartę sieciową wifi i z nią się łączy, internet jest udostępniony do tego komputera. Jest na to jakaś rada ? Z czego to wynika? Może Xiaomi to jakoś naprawi ?

Dnia 10.01.2019 o 20:55, Fedor napisał:

Miałem to samo,droga przez mękę.Ale już działa,wystarczyło w telefonie udostępniającym neta najpierw włączyć hotspota a dopiero wtedy transmisję danych.

 

U mnie to nie pomaga.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...