Jump to content

xiaomi redmi note 5 problem z hotspotem

mcqeen
 Share

Recommended Posts

Witam mam problem ze swoim xiaomi redmi note 5 nie mogę na inne urządzenia udostepniac internetu na laptopie występują  problemy  z serwerem DNS na inne telefony również brak internetu poprzez udostępnianie hotspota. Czy ktoś miał podobny problem nie mam pojęcia jak to zrobić? problem.thumb.png.894ff78a725a6b3a626ee67b61400a03.png

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam.

Od 2 tygodni mam problem z hotspotem.Włączam normalnie z belki i chcąc udostępnić go na laptopie to łączy się laptop ale nie ma internetu.

W punktach dostępu mam dwa profile i jak skasuje jeden z typem APK  default a następnie zrobię reset punktów dostępu to wtedy na nowo tworzy się punkt z tym APK i wtedy internet działa.Jest jeszcze jeden profil z punktem APK dun ale tego nie idzie usunąć ani zresetować.Internet z Orange i do tej pory wszystko śmigało,włączałem i już by na laptopie a teraz takie klocki trzeba tworzyć.M a ktoś jakiś pomysł?Na  infolinię dzwoniłem ale wyszedłem tylko głupszy po tej rozmowie.

Powyższy link nie pomógł.

Witam,

Mam podobny problem jak powyżej u Dziadunia. Po podłączeniu się na laptopie do udostępnionej sieci z telefonu jest brak internetu- mimo że podłączenie do sieci jest. Po zmianie Po zmianie ustawień w preferowanych typach sieci z LTE na 3G pojawia się internet w laptopie ale wycina w telefonie. Taka sytuacja pojawiła się od 2-3 tygodni, wcześniej było ok. Z innymi urządzeniami jest podobnie. Nie jest to kwestia zasięgu sprawdzałem w wielu lokalizacjach. Operator Orange/Nju twierdzi że to nie problem po ich stronie. Proszę o pomoc.

3 godziny temu, Tomasz Ch. napisał:

Witam,

Mam podobny problem jak powyżej u Dziadunia. Po podłączeniu się na laptopie do udostępnionej sieci z telefonu jest brak internetu- mimo że podłączenie do sieci jest. Po zmianie Po zmianie ustawień w preferowanych typach sieci z LTE na 3G pojawia się internet w laptopie ale wycina w telefonie. Taka sytuacja pojawiła się od 2-3 tygodni, wcześniej było ok. Z innymi urządzeniami jest podobnie. Nie jest to kwestia zasięgu sprawdzałem w wielu lokalizacjach. Operator Orange/Nju twierdzi że to nie problem po ich stronie. Proszę o pomoc.

Wiesz co ja zrobiłem z tym sposobem chociaż nie chciałem grzebać jakimś programem w telefonie ale innego sposobu nie odkryłem.

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/tut-hotspot-connecting-fix-t3796847

Proste to jest,ściągasz program ,podłączasz tel i wpisujesz te kody co tam masz napisane i od tej pory śmiga.

Edited by Dziadunia

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam mam to samo z Xiaomi Redmi Note 5 model 4/64 z kartą Play. Udostępniam Hot Spota, sieć jest widoczna ale w drugim telefonie po wpisaniu hasła niestety się z nią nie łączy. Co ciekawe w komputerze stacjonarnym mam kartę sieciową wifi i z nią się łączy, internet jest udostępniony do tego komputera. Jest na to jakaś rada ? Z czego to wynika? Może Xiaomi to jakoś naprawi ?

Dnia 10.01.2019 o 20:55, Fedor napisał:

Miałem to samo,droga przez mękę.Ale już działa,wystarczyło w telefonie udostępniającym neta najpierw włączyć hotspota a dopiero wtedy transmisję danych.

U mnie to nie pomaga.

Edited by Burito