Skocz do zawartości

[Redmi Note 5a Prime] Telefon nie chce się włączyć


McSqueezy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdzieś 20 minut temu, podczas korzystania z telefonu, przy bardzo niskim poziomie baterii (4/2% cały czas ładując) nagle mial 4%, potem 2, 1 i 0. Więc go odłożyłem na 10 minut, po czym zagrałem w jakaś gre na telefonie. Nagle całkowicie się wyłączył. Spanikowałem, podłączyłem do ładowania znowu, a dioda sie tylko wolno zapala i powoli gaśnie i tak w kółko. Gdy próbuje go włączyć nic sie nie dzieje, a bez podłączonej ładowarki, dioda zapala się i gaśnie,  występuje w przypadku gdy telefon jest rozładowany. Aktualnie pobieram aplikacje? MiFlash go zdiagnozowania problemów z telefonem, lecz chyba przełożę to na rano. Gdzieś czytałem że może pomóc podłączenie do komputera, przytrzymanie vol- + power przez minutę. Lecz tak zrobiłem i nic sie nie pojawiło (pisali że wyświetli się okienko z aktualizacja androida, lecz nic sie nie pokazało). Jestem zaniepokojony, gdyż mam telefon trochę ponad miesiąc i nie chce żeby okazało się mam nieporęczną cegłę. Naprawdę proszę o pomoc. Zostawię go na noc podłączonym do ładowania i rano napiszę czy coś sie zmieniło. Pozdrawiam. 

Rozwiązane, do zamknięcia. Przed chwilą się włączył. Po prostu był tak rozładowany że nie miał siły żeby się włączyć. Rada na przyszłość: gdy telefon ma mniej niż 5% baterii, korzystasz z niego i ładuje się, odłóż go żeby się naladował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...