Jump to content

McSqueezy

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by McSqueezy

  1. Global Ok wszystko sie wyjaśniło, miałem zbyt wiele motywów i nie mogłem ich "przesuwać". Pousuwalem większość i sie pojawil motyw "bez ograniczeń" oryginalny
  2. Dzisiaj zainstalowałem miui 11 na xiaomi redmi note 5a prime. Zmianie uległ motyw, który w moim odczuciu jest za duży. Z racji że moja siostra również ma ten sam telefon, zainstalowała update i uważa tak samo, więc zmieniła motyw na "bez limitu" (limitless). Chciałem tak zrobić, ale nie było go w Motywach. Zmieniłem region telefonu na inny, żeby mieć dostęp do apki z motywami, nie zadziałało. Pobrałem apke MIUI Theme Editor, żeby zedytowac owy motyw, zapisałem go pod inną nazwą i po wejściu w motywy w ustawieniach były 3: Klasyczny, Bez limitu (nie wiem skąd sie tu wziął, byc moze byl ukryty ale apka go widziała) i Limitless2 (tak nazwałem zedytowany styl). Nie mogłem ustawić motywu Bez limitu przez rzekomy "błąd sieci" (internet u mnie jest w porządku), a z kolei Limitless2 działa i korzystałem z niego jakiś czas. Zmieniłem tapete itd. Ale po jakimś czasie motyw zmienił się na Klasyczny (z miui 11). Zmieniałem tak juz kilka razy motyw, ale ciagle powracał do pierwotnego. Da się coś z tym zrobić?
  3. Witam. Gdzieś 20 minut temu, podczas korzystania z telefonu, przy bardzo niskim poziomie baterii (4/2% cały czas ładując) nagle mial 4%, potem 2, 1 i 0. Więc go odłożyłem na 10 minut, po czym zagrałem w jakaś gre na telefonie. Nagle całkowicie się wyłączył. Spanikowałem, podłączyłem do ładowania znowu, a dioda sie tylko wolno zapala i powoli gaśnie i tak w kółko. Gdy próbuje go włączyć nic sie nie dzieje, a bez podłączonej ładowarki, dioda zapala się i gaśnie, występuje w przypadku gdy telefon jest rozładowany. Aktualnie pobieram aplikacje? MiFlash go zdiagnozowania problemów z telefonem, lecz chyba przełożę to na rano. Gdzieś czytałem że może pomóc podłączenie do komputera, przytrzymanie vol- + power przez minutę. Lecz tak zrobiłem i nic sie nie pojawiło (pisali że wyświetli się okienko z aktualizacja androida, lecz nic sie nie pokazało). Jestem zaniepokojony, gdyż mam telefon trochę ponad miesiąc i nie chce żeby okazało się mam nieporęczną cegłę. Naprawdę proszę o pomoc. Zostawię go na noc podłączonym do ładowania i rano napiszę czy coś sie zmieniło. Pozdrawiam. Rozwiązane, do zamknięcia. Przed chwilą się włączył. Po prostu był tak rozładowany że nie miał siły żeby się włączyć. Rada na przyszłość: gdy telefon ma mniej niż 5% baterii, korzystasz z niego i ładuje się, odłóż go żeby się naladował.
×
×
  • Create New...