Skocz do zawartości

Xiaomi Note 5 w promocji z oficjalnej Polskiej dystrybucji!


Rayan

Rekomendowane odpowiedzi

No to w proline jest za 889zł teraz.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Tylko jest jedno ale, w proline jest importerem tel a nie oficjalnym dystrybutorem na Polskę.
Co do tej 24miesiecznej gwarancji to wątpię że jest realizowana w serwisie xiaomi jak to ma miejsce z tel np z xkom czy komputronik.

Już gdzieś czytałem (chyba na wykopie) że ktoś się na to złapał niby kupił z Polskiej dystrybucji dostał sprowadzonego chińczyk.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też napisane "gwarancja sprzedawcy" oraz "dystrybutor /importer...".

 

To że piszą że dystrybucja polska to nic 99% aukcji allegro ma to w opisie.

Na stronie ABCdata (oficjalnego i jedynego dystrybutora xiaomi w Polsce) nie ma ani słowa o proline jako parterze a jest xkom, komputronik, rtv agd...

Cena z proline też pasuje do ściąganych Chińczyków. Niechęć mi się robić dochodzenia ale trzeba by było do abcdata napisać zapytanie w tej sprawie

 

 

Ja osobiście nie mam zaufania do tego sklepu, swego czasu kupiłem tam ssd nowy w promocji, po otrzymaniu dysku okazało się że to używa i ma za sobą prawie 450h pracy. Na szczęście sklep nie robił problemów i zwrot przyją.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację. U mnie znajomi zamawiali od nich swoje Xiaomi ale wszystko było okej, na razie na gwarancję nie poszedł żaden. Czyli w zasadzie jedynie jest to kwestia ceny i gwarancji, bo telefon ten sam - Global, więc bez różnicy, bo pozostałe sklepy mają to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2018 o 15:41, raiders napisał:

Tylko jest jedno ale, w proline jest importerem tel a nie oficjalnym dystrybutorem na Polskę.

Proline nie jest imporeterem jako takim. Oni sprzedają fony, które kupują od czeskiego importera, co nie jest złe, bo np Sferis, czy MALL, robią dokładnie to samo, dzięki temu cena jest niższa.

2 godziny temu, raiders napisał:

Na stronie ABCdata (oficjalnego i jedynego dystrybutora xiaomi w Polsce)

Bzdura, ABCData nie jest jedynym dystrybutorem Xiaomi w Polsce, mamy też np. Ingram Micro Poland.

2 godziny temu, raiders napisał:

nie ma ani słowa o proline jako parterze

Jest masa sklepów, które biorą telefony od ABCData, a oni ich nie umieszczają w spisie partnerów.

17 minut temu, raiders napisał:

Proszę coś o proline

1 opinia nie poparta żadnymi dowodami. Robię tam zakupy dość często, nigdy na nic się nie naciąłem. Co więcej, koleś pisze o "oficjalnym serwisie Xiaomi", a takowego w PL nie ma, jak na razie ABCData ma podpisane umowy z losowymi serwisami w Polsce, które na ich zlecenie naprawiają telefony, ale opinie o tych serwisach raczej zbyt kolorowe nie są... Na głupim ceneo mają ponad 44tyś ocen i średnią 4.5... Po prostu proszę, aby następnym razem, zamiast dawać pojedyńcze niczym nie poparte opinie, podać coś wiarygodnego. 

 

Reasumując, kupujesz w Polsce, od dość sporego sklepu, powinno G cię interere, czy sklep to naprawia u ABC, czy u siebie, czy może odsyłą do Chin, a Tobie daje nowy (bo i takie są). Oczywiście nie mówimy tutaj o alledrogo, bo tutaj dziś sklep jest, jutro go nie ma, ale sklepy pokroju Sferisa, Proline, xkom, to są pewniaki i co najwyżej się poużerasz z BOK.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...