Skocz do zawartości

Połączenia przychodzące - brak ekranu połączenia


wyzwolenia

Rekomendowane odpowiedzi

Cos namieszalem i prosze o pomoc
Jak w temacie jak ktos do mnie dzwoni nie pokazuja sie okno ale dzwonek dzwon i u gory jak odblokuje ekran mam powiadomienie. Dalem zrzut - tylko zielony pasek sie pokazuje o polaczeniu

Zmieniałem motywy ale nic to nie daje. Blokuje na ekranie blokady oraz przy niezablokowanym urządzeniu

Wyczyściłem dane aplikacji kontakty i dialer ale to nie pomaga. Szukalem w necie rozwiązania ale tylko takie widziałem

Nie istalowalem jakis aplikcji specjalnych ktore by cos blokwaly. 

Musiem cos kliknac omylkowo co zablokowalo ten ekran pokazujacy osobe dzwoniaca.

PS> Chcialem to napisac w problemach z MIUI ale moderator uznal ze tylko tu mam pisac co czynie.

Screenshot_2018-07-17-15-56-23-610_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mrosi napisał:

Coś jednam namieszałeś, skoro nie działa, a wcześniej działało...

Co ostatnio robiłeś z telefonem? Instalowałeś coś?

No wiem ze namieszalem - dlatego uznalem ze to post bardziej do problemow z MIUI bo to ja namieszalem.

Instalowalem od zera wszytko, wlacznie z czyszczeniem systemu.

Duzo ustawien ale nic jakiegos mega specjalnego.

Nie wiem co ma wplyw na wywolanie tego ekanu z osoba dzwoniaca. Juz rozkladam rece a nie chce od zera znowu isntalowac. Czyszczenie cache nie pamaga oraz restart.

Update: Jak wchodze w ustawienia - dzwik i wibracje - dzwonek telefonu  to wywala blad com.android.thememanager.themeA.... moze to cos z tym? Wgrywalem duzo motywow bo byly problemy z playerem na ekanie blokady. Zostalem przy standardowym jakims ale zmiana na inny nie powoduje poprawy.

Update2: Wejsc do motywow tez nie moge bo FC sie robi. Wyszczysznie pamieci com.android.thememanager nie pomoglo - nadal nie moge wejsc. Wydaje sie ze jakis motyw cos skopal? Tylko oficjalne sprawdzalem :(

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mrosi napisał:

Co to w ogóle za MIUI? Bo chyba nie Polska/EU...?

I przestań pisać pogrubioną czcionką...:/

Oczywiscie ze Polska/EU MIUI.

I do tego najnowsza wersja. Zreszta w poprzedniej byl ten sam problem. Ale dzis zrobilem akutalizacje w tego weekendu bo pomyslalem ze ona cos naprawi

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wyzwolenia napisał:

Oczywiscie ze Polska/EU MIUI.

Mam zupełnie inne wyniki wyszukiwania po wpisaniu tych trzech liter "tel". Poza tym, masz zupełnie inne ikony aplikacji, niż takie, jakie powinny być w systemie.

Skopiuj dane z telefonu do PC. Wejdź do TWRP i zrób trzy następujące kroki:

1. Format Data;

2. Factory Reset;

3. Advanced -> zaznaczone wszystko poza System i suwak.

I to dokładnie w tej kolejności. 

Jeśli to nie pomoże, to czeka Cię MiFlash...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny wynik bo tam trzeba gdzies wejsc gdzies glebiej aby miec calosc. Jakies zakrecone to jest

Czystka na pewno pomoze - tyle ze nie wiadomo gdzie byl blad. Ale nie mam sily - jak sie cos tam pozmienia to w miui ciezko jak widac to odkrecic :(

 

dziala, choc jak pisalem to nie rozwiazuje problemu co sie uszkodzilo 

dzieki za pomoc

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...