Jump to content

Redmi Note 5 3/32 vs Redmi 5 Plus 4/64

Molibz
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam budżet do 900 zł na smartfona. Po przeszukaniu internetu mój typ to Redmi Note 5 5,99' i nie wiem, którą wersję wybrać.

DO wyboru mam Redmi Note 5 3/32GB za 899 zł i Redmi  5 Plus 4/64GB za 847 z polskich sklepów.

Nie zależy mi na jakości zdjęć, czy minimalnie lepszej jakości muzyki. Chcę, żeby telefon za rok nie zamulał przy włączonym facebooku i przeglądarce.

Bardzo proszę o pomoc.

Lepszy Note 5. W proline masz wersję 4/64 za 919zł. Ja wczoraj dostałem i jestem bardzo zadowolony, choć muszę się przyzwyczaić do rozmiaru bo wcześniejsze 2,5roku siedziałem na Redmi 3. Jak chcesz żeby nie zamulało i było dość pamięci to lepiej dołożyć do lepszego procka i wziąć te 4/64.

8 minut temu, fake4r napisał:

Lepszy Note 5. W proline masz wersję 4/64 za 919zł. Ja wczoraj dostałem i jestem bardzo zadowolony, choć muszę się przyzwyczaić do rozmiaru bo wcześniejsze 2,5roku siedziałem na Redmi 3. Jak chcesz żeby nie zamulało i było dość pamięci to lepiej dołożyć do lepszego procka i wziąć te 4/64.

W tym sklepie jest "Gwarancja sprzedawcy 24 mies" czyli jak coś się z telefonem będzie dziać to mogę wysłać do tego sklepu/ lub zanieść do sklepu stacjonarnego i zrobią to co trzeba? ( wyślą dalej do serwisu itp..)  Nigdy nie kupowałem sprzętu ze sklepów internetowych, zawsze na miejscu(mediaexperty i inne) a najbliższy sklep proline mam 70km od domu.