Jump to content

Molibz

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Molibz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Posiadam TV LG z funkcją Magic Pilot(kursor na ekranie) W telefonie aplikacja MI Pilot znalazła mój tv i działa normalnie, to co kliknę w telefonie to włączy w TV. Moje pytanie jest nastepujące, da sie jakoś w tej aplikacji ustawić, żeby działała jak magic pilot? ( ruszam telefonem i na ekranie rusza się kursor)
  2. Posiadam TV LG z funkcją Magic Pilot(kursor na ekranie) W telefonie aplikacja MI Pilot znalazła mój tv i działa normalnie, to co kliknę w telefonie to włączy w TV. Moje pytanie jest nastepujące, da sie jakoś w tej aplikacji ustawić, żeby działała jak magic pilot? ( ruszam telefonem i na ekranie rusza się kursor)
  3. W tym sklepie jest "Gwarancja sprzedawcy 24 mies" czyli jak coś się z telefonem będzie dziać to mogę wysłać do tego sklepu/ lub zanieść do sklepu stacjonarnego i zrobią to co trzeba? ( wyślą dalej do serwisu itp..) Nigdy nie kupowałem sprzętu ze sklepów internetowych, zawsze na miejscu(mediaexperty i inne) a najbliższy sklep proline mam 70km od domu.
  4. Witam. Mam budżet do 900 zł na smartfona. Po przeszukaniu internetu mój typ to Redmi Note 5 5,99' i nie wiem, którą wersję wybrać. DO wyboru mam Redmi Note 5 3/32GB za 899 zł i Redmi 5 Plus 4/64GB za 847 z polskich sklepów. Nie zależy mi na jakości zdjęć, czy minimalnie lepszej jakości muzyki. Chcę, żeby telefon za rok nie zamulał przy włączonym facebooku i przeglądarce. Bardzo proszę o pomoc.
×
×
  • Create New...