Jump to content

Problem z powiadomieniami gmail


Namaste
 Share

Recommended Posts

Mam ostatnio problem z powiadomieniami, a raczej zupełnie nie dostaje powiadomień z Gmaila. Wcześniej nie było nigdy problemu, co najwyżej dostawałem podwójne przy starszej wersji oprogramowania, ale były. Wszystko wydaje mi się mam poustawiane prawidłowo, nie wiem czy problem nie pojawił się odkąd zaktualizowałem aplikacje gmail ale nie mam pewności. W ustawieniach powiadomień mam wszystko odblokowane.Wersja 8.0.0 Miui Global 9.5 Stabilna 9.5.8.0, ale ostatnio przed najnowszą aktualizacją na miui 9.5.6.0 miłem to samo i akltualizacja do Miui Global 9.5 Stabilna 9.5.8.0 nic nie zmieniła , nie wiem w czym jest problem ? 

Link to comment
Share on other sites

To jest powtarzający się problem. Mi brakowało powiadomień z Gmail na 9.5.3.0. Po aktualizacji do 9.5.6.0 wszystko chodziło ok. Teraz po aktualizacji do 9.5.8.0 znowu nie ma powiadomień. Teraz tak jakby poczta nie synchronizuje się automatycznie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Myślałem że to tylko u mnie tak jest,  jak do tej pory nie było problemu, nawet nie przeszkadzały mi tak bardzo podwójne powiadomienia jak ich brak zupełnie. 

Zainstalowałem w celu sprawdzenia Inboxa i przy pierwszym odpaleniu pojawiły się powiadomienia, przy kolejnych wiadomościach przestały pojawiać się powiadomienia podobnie jak w Gmailu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...