jacazxc Opublikowano 12 Czerwca 2018 Opublikowano 12 Czerwca 2018 Uszanowanie. Wczoraj zalałem swojego redmi 4x, a dokładnie wpadł on do wanny - akcja ratunkowa, po nocy w ryżu i próbie włączenia pojawia się królik naprawiający androida z napisem fastboot, próbowałem z przycisniętym przyciskiem power, power+volume ale nic, jakieś pomysły jak to naprawić?
Nezumi Opublikowano 12 Czerwca 2018 Opublikowano 12 Czerwca 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi