Uszanowanie.
Wczoraj zalałem swojego redmi 4x, a dokładnie wpadł on do wanny - akcja ratunkowa, po nocy w ryżu i próbie włączenia pojawia się królik naprawiający androida z napisem fastboot, próbowałem z przycisniętym przyciskiem power, power+volume ale nic, jakieś pomysły jak to naprawić?