jomamoto Opublikowano 12 Maja 2018 Opublikowano 12 Maja 2018 (edytowane) Na moim RN4 mam systemową klawiaturę SwiftKey i mogę spacją zmienić język. U szwagra nie ma systemowej SK a instalowana że sklepu Play ma na spacji logo SwiftKey i nie można przełączać się między Polskim i Francuskim. Jest na to jakiś sposób.? Edytowane 12 Maja 2018 przez jomamoto
Nezumi Opublikowano 12 Maja 2018 Opublikowano 12 Maja 2018 Nic z tego nie rozumiem, można po Polsku? 1. SK nie jest klawiaturą z którą przychodzi czysty fon, jeżeli ty taki dostałeś, to pewnie masz przerobiony soft i ja bym z niego uciekał, to tak troszku od tematu... 2. Trzeba grzebać w ustawieniach apki SK i tyle... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi