Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Na moim RN4 mam systemową klawiaturę SwiftKey i mogę spacją zmienić język. U szwagra nie ma systemowej SK a instalowana że sklepu Play ma na spacji logo SwiftKey i nie można przełączać się między Polskim i Francuskim. 

Jest na to jakiś sposób.?

Edytowane przez jomamoto
Opublikowano

Nic z tego nie rozumiem, można po Polsku? 

1. SK nie jest klawiaturą z którą przychodzi czysty fon, jeżeli ty taki dostałeś, to pewnie masz przerobiony soft i ja bym z niego uciekał, to tak troszku od tematu...

2. Trzeba grzebać w ustawieniach apki SK i tyle...

 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...