Skocz do zawartości

Kilka problemów - powiadomienia, czujnik światła, ładowanie.


boney

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przesiadłem się 2 tygodnie temu z Note 4 na Note 4X i zaczeły się problemy których nie miałem do tej pory - byłem bardzo zadowolony, to zachciało mi się zmiany...

1. Ciągłe powiadomienie o podłączeniu karty SD (popularny problem, nie znalazłem rozwiązania poza wymianą płyty głównej...)

2. Podczas rozmów, bardzo często czujnik światła nie działa prawidłowo i nie wygasza/zapala ekranu po przyłożeniu/odłożeniu telefonu od ucha co skutkuje wyciszaniem mikrofonu poprzez dotknięcie uchem :-) Zabawne ale mega irytujące. Z kolei po odłożeniu tel od ucha muszę go odblokować, żeby się rozłączyć...

3. Powiadomienie o roamingu w miejscach o gorszym zasięgu typu winda czy jakieś zadupie.

4. Telefon ładuje się powoli w porównaniu do poprzedniego (przy kompie 50% to około 4h, normalnie przez ładowarkę 50% to około 2h ładowania).

Czy jesteście w stanie pomóc jakoś rozwiązać powyższe? Rozważam dwie opcje - zainstalowanie innego systemu (mam MIUI Global 9.2.1.0) lub zwrot telefonu (mam na to jeszcze 2 tygodnie) i zamówienie czegoś innego lub po prostu kolejnego Note'a z nadzieją, że będzie bez wad..

Edytowane przez boney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już wcześniej to co mówisz - nie pomogło. Według forum to może być problem soft, zmiana raz pomaga, raz nie. 

 

Co do ładowania - to po prostu moje odczucia po przesiąść z Note 4,mam wrażenie że idzie wolno. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...