Skocz do zawartości

Xiaomi + NFC


kyniu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludziska. Szukam xiaomi z modułem NFC do płatności telefonem. Wygodna opcja, niestety mój redmi 4 pro tego nie ma :/ Fajnie jakby ekran nie był większy niż 5,75 cala. Modele jakie znalazłem to Mi5, Mi5s, Mi6. Z tego co widziałem to najnowszy redmi 5 plus nie ma NFC, a na niego się szykowałem...

Chciałbym wyłożyć max 800zł. Telefon niekoniecznie z polskiej dystrybucji. Myślę, że mi5s byłby najrozsądniejszym rozwiązaniem (mi6 sporo przekroczy budżet), ale może coś doradzicie? Gdzie najtaniej kupić? Gwarancja w Polsce nie jest konieczna (ibuygou) mój redmi 4 pro nie zawodzi więc myślę, że podobnie będzie z ich flagowymi modelami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFC:
Mi 6x
Mi Mix 2/2s
Mi 7
Mi Note 3
Mi Note 2
Mi Mix
Mi 5s+
Mi 5s
Mi 5
 
Szukaj na oeliksach, jakis okazji z kuponami itd. Z gw to loteria i zawodzeniem to ze jeden fon Ci nie zawodzi nie znaczy ze kolejny taki bedzie :)
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, IT4Geeks.Polska napisał:
NFC:
Mi 6x
Mi 5s
Szukaj na oeliksach, jakis okazji z kuponami itd. Z gw to loteria i zawodzeniem to ze jeden fon Ci nie zawodzi nie znaczy ze kolejny taki bedzie :)

Brakuje mi5 skoro wrzucami mi5s, aczkolwiek raczej odradzalbym zakup 5 bo to juz 2 lata po premierze.
Natomiast skad info ze mi6x ma nfc, fakt ze byla premiera pare dni temu, ale nie spotkalem sie nawet z jakakolwiek wzmianka o NFC w tym modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...