Jump to content

Recommended Posts

Cześć ludziska. Szukam xiaomi z modułem NFC do płatności telefonem. Wygodna opcja, niestety mój redmi 4 pro tego nie ma :/ Fajnie jakby ekran nie był większy niż 5,75 cala. Modele jakie znalazłem to Mi5, Mi5s, Mi6. Z tego co widziałem to najnowszy redmi 5 plus nie ma NFC, a na niego się szykowałem...

Chciałbym wyłożyć max 800zł. Telefon niekoniecznie z polskiej dystrybucji. Myślę, że mi5s byłby najrozsądniejszym rozwiązaniem (mi6 sporo przekroczy budżet), ale może coś doradzicie? Gdzie najtaniej kupić? Gwarancja w Polsce nie jest konieczna (ibuygou) mój redmi 4 pro nie zawodzi więc myślę, że podobnie będzie z ich flagowymi modelami...

NFC:
Mi 6x
Mi Mix 2/2s
Mi 7
Mi Note 3
Mi Note 2
Mi Mix
Mi 5s+
Mi 5s
Mi 5

Szukaj na oeliksach, jakis okazji z kuponami itd. Z gw to loteria i zawodzeniem to ze jeden fon Ci nie zawodzi nie znaczy ze kolejny taki bedzie :)
Edited by Guest
NFC: Mi 6x Mi Mix 2/2s Mi 7 Mi Note 3 Mi Note 2 Mi Mix Mi 5s+ Mi 5s   Szukaj na oeliksach, jakis okazji z kuponami itd. Z gw to loteria i zawodzeniem to ze jeden fon Ci nie zawodzi nie znaczy ze kolejny taki bedzie
Mi6x?
14 godzin temu, IT4Geeks.Polska napisał:
NFC:
Mi 6x
Mi 5s
Szukaj na oeliksach, jakis okazji z kuponami itd. Z gw to loteria i zawodzeniem to ze jeden fon Ci nie zawodzi nie znaczy ze kolejny taki bedzie :)

Brakuje mi5 skoro wrzucami mi5s, aczkolwiek raczej odradzalbym zakup 5 bo to juz 2 lata po premierze.
Natomiast skad info ze mi6x ma nfc, fakt ze byla premiera pare dni temu, ale nie spotkalem sie nawet z jakakolwiek wzmianka o NFC w tym modelu.