Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z wgraniem miui..  Odblokowalem bootloader..  W gralem twrp,  pobrane miui Polska pod Nota 2..  Ale przy probie wgrania praktycznie odrazu wyskakuje instalation zip failed..  Probowalem Juz wykasowac z pliku miui linki z nazwa urzadzenia ale moze zle to. Kasuje..  Ktos ma jakis pomysl?  Room z miui.eu instaluje sie bez problemu 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...