Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem, mikrofonem + bootloop


underoath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosyć duży problem ze swoim MI5. 
Głównym problemem jest brak dźwięku. Czy to z głośnika głównego czy podczas rozmów telefonicznych.Nie działa też wyjście słuchawkowe. Oprócz tego nie działa mikrofon- przy próbie nagrania dźwięku wyskakuje komunikat, że mikrofon jest używany przez inna aplikację. Dodatkowo nie działa wibracja przycisku HOME, lecz czujnik lini papilarnych działa jak należy. Do kolejnej wady można dodać nie działającą kamerę, gdzie aparat działa normalnie. Na youtube/ facebooku/ instagramie filmiki strasznie ścina, tzn co parę sekund się zaczyna buforowanie i nie widać, żeby czas leciał. Na innych telefonach podłączonych do tej samej sieci nie ma tego problemu.

Wszystkie objawy wystąpiły w tym samym czasie, wymieniłem port ładowania, gdzie stary był bardzo luźny. Gdy podłączyłem telefon do ładowania co chwile się sam wzbudzał i usypiał- był ciągle wyłączony. Pokazywał ikonkę baterii. Po zmianie na stary port problemy zostały.

Myślałem, że coś z softem się stało. Więc zainstalowałem miui polska. Teraz telefon siedzi w bootloopie.

Jak myślicie.. jest to problem software'owy czy raczej hardware'owy? Jeśli to drugie to opłaca się kupić jakiś uszkodzony telefon, żeby przełożyć np płytę główna?

 

Telefon w bootloopie jest ciągle podłączony pod komputer i co jakiś czas pojawia się ten dźwięk gdy podłączamy urządzenie.

Edytowane przez underoath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...