Sugar

Nośnik Karta SD uszkodzony

Recommended Posts

Witam, jestem użytkownikiem Note 4x.  Dziś rano pojawiła się informacja na pasku powiadomień, że moja Karta SD została uszkodzona. Po kliknięciu, przkierowuje mnie do panelu czyszczenia nośnika USB, gdzie napisane jest żebym sformatował jako pamięc przenośną i żebym zrobił zapasową kopię karty SD przed sformatowaniem, żeby nie stracic danych. Po podłączeniu kabla, mam dostęp tylko do nowo powstałej pamięci współdzielonej. Czy jest w stanie ktoś mi pomóc zrobic tą kopię zapasową ? I czy w ogóle istnieje jeszcze możliwośc odzyskania danych. Jest to mój pierwszy post, więc gdybym go umieścił w złym dziale, etc.. proszę o wyrozumiałośc. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi 

Czytnik kart + pc.

Programów do odzyskiwania jest od groma - poszukaj w google(recuva np.).

Po skopiowaniu/odzyskiwaniu sformatuj kartę i sprawdź programem h2testw.

• Thanks 1

Nie wiem z czego wynika ten błąd, ale dane na karcie są i nie uległy zniszczeniu. Mam podobny problem, po przełożeniu karty SD do innego telefonu a następnie spowrotem do mojego, karta działa i są na niej wszystkie dane. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

Witam, mam podobny problem co koledzy powyżej. Wczoraj zaktualizowałem redmi 3s do wersji: 10.2.2.0 (MALMIXM) i od razu po aktualizacji wywaliło błąd z kartą SD "Nośnik karta SD uszkodzony". Znalazł ktoś rozwiązanie, żebym nie musiał formatować całej karty pamięci wraz zdjęciami, dosyć ważnymi dla mnie? Pozdrawiam