Gość Opublikowano 16 Kwietnia 2018 Opublikowano 16 Kwietnia 2018 (edytowane) Ostatnio zauważyłem, że w aplikacjach takich jak Muzyka czy Motywy zaczęły pojawiać się reklamy. Jezu, nie po to się płaci za telefon żeby pokazywał reklamy w systemie (nie mówię tu o aplikacjach firm trzecich). To jest już kpina ze strony Xiaomi. Dno dna. Edytowane 16 Kwietnia 2018 przez JakeCherry97
Nezumi Opublikowano 16 Kwietnia 2018 Opublikowano 16 Kwietnia 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Jak będziesz potrafił się kulturalnie i sensownie wypowiedzieć, to daj znać, bo Twój post aktualnie jest o niczym, a to, że masz reklamy raczej nikogo nie obchodzi. Także popracuj nad określaniem własnych oczekiwań.
Rekomendowane odpowiedzi