Recommended Posts

Wczoraj przetestowałem MIUI.AM i jestem pod wrażeniem zwinności i prędkości romu. Zbudowany on został na bazie Globalu Dev. Główna wizualna różnica to powiadomienia - głębsze opcje i rozwijane komunikaty) z delikatnie innym tłumaczeniem (np w aparacie) niż w Xiaomi.eu. Jedna apka (od roamingu) więcej i jeśli już jesteśmy przy apkach to te działające w tle otwierają się natychmiastowo(!) - jakieś 3x szybciej niż na standardowym xiaomi.eu / MIUI Polska szczególnie dotyczy to apek facebookowych czy też Kodi. Bateria? Schodzi o około połowę wolniej! Polecam! Screeny niepotrzebne bo większość wygląda tak samo. Bezproblemowo wszedł mi dirty flash czyli wgranie romu bez czyszczenia danych.

Poniższy testowałem:

https://sourceforge.net/projects/miui-am/files/8.2.22/miui.am_natrium_8.2.22_3c2b732af5_7.0.zip/download

Oficjalna strona projektu:

http://miui.am/downloads/

Edited by pavlikdc

Czy w MIUI 10 (wersji późniejszej niż druga beta) zegar na ekranie blokady wciąż jest za bardzo kontrolowany przez system? Zastosowałem 2 miesiące temu Theme XX i Stylish do ekranu blokady i przy powiadomieniach zegar przełączał się na ten brzydki i mały od Xiaomi. Z powodu tych wad powróciłem do MIUI9, zastosowałem Theme XX i znowu zaaktualizowałem do MIUI10. Wtedy motyw działał prawie tak jak bym chciał. Przy powiadomieniach na ekranie blokady pojawia się mało uciążliwy błąd (na co dzień nie przeszkadza, ale jednak błąd). Obecnie mam pierwszą betę MIUI10 8.7.12 i obawiam się instalowania nowszej wersji, ale z kolei do kolejnych ciągnie mnie bezpieczeństwo. 

Czy sygnał powiadomień SMS może być inny w odróżnieniu od pozostałych powiadomień?

Jak jest obecnie ?