Skocz do zawartości

Komputer nie wykrywa telefonu


krystian0120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem dzisiaj wrzucić kilka plików na mój telefon. Niestety, jedyne co dzieje się po podłączeniu do komputera, to dźwięk podłączenia (oraz dioda ładowania), a po kilku sekundach dźwięk odłączenia (wtedy dioda gaśnie, ale wciąż telefon widzi, że jest do czegoś podłączony). Dźwięki rzecz jasna pochodzą z telefonu. System nawet nie wyświetla okienka o instalacji sterowników. Próbowałem instalować ADB, próbowałem dostać się przez TWRP, próbowałem metody z tego posta (ale po wybraniu "Urządzenie przenośne" otrzymuję tylko pustą listę), zainstalowałem Mi Pc Suite oraz sterowniki qdloader, sprawdziłem ustawienia programistyczne, ale wciąż telefon jest niewidzialny. W Mój Komputer nie ma nic, w Menedżerze urządzeń - zakładka "inne urządzenia", a w niej "ADB Interface" oraz "MTP". System to świeżo zainstalowany Windows 8.1 Pro x64. Telefon to Mi4c 2/16 z MIUI 8.3.1.

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, ale problem udało mi się rozwiązać w inny sposób. Pomogło zainstalowanie Media Feature Pack: https://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=40744. Podejrzewam, że winna temu mogła być wersja systemu (Windows 8.1 Pro N, czyli okrojona z niektórych funkcji multimedialnych).

Edytowane przez krystian0120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...