• 0
Sign in to follow this  
michals19s

Zakup telefonu 1000-1500 zl

Question

Witam korzystam juz 2 lata z mojego xiaomi mi 4s, (jestem mega zadwolony z tego modelu)  przychodzi czas na zmiany, zastanawiam sie co obecnie wybrac czy jakis starszy model z roku 2017 czy jakas nowosc ktora bedzie wchodzic na rynek w tym roku.  ( pomozecie, doradzicie jakis sprawdzony model??
Moje wymagania;
Cena  1000-1500 zl
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:  5-5,5 cal
Ilość RAM/ROM/Procesor: Min 4gb ram
Dual/Single sim: tak
Preferowane marki: kwestia zastanowienia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):  70 /30 ze PL
Wymagania (parametry, funkcje): Solidna bateria, dobra szybkosc pracy  i plynny system, przyzwoity aparat, ( NFC moze byc) Super wyglad ( preferuje kolory niebieski , zloty) 
Opis:Tak jak wyzej :) chce wymienic xiaomi mi 4s na cos rownie dobrego , zbey nie okazalo sie parametrami slabsze :)

Prosze o propozycje z plusami danego telefonu

Edited by michals19s

Recommended Posts

• 0

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6-qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-128gb-rom-3d-glass-version-8840.html

Czy  wtej aukcji bedzie kolor niebieski?? bo niby jest opcja, ale jak przechodze do zaplaty, w koszyku wyswietla sie kolor czarny.

Jest niby rabat 10 E na ten zaku,

Tylko powiedz mi prosze gdzie mozna wybrac opcje, doplate ubezpieczenia vat??

• 0
10 godzin temu, michals19s napisał:

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6-qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-128gb-rom-3d-glass-version-8840.html

Czy  wtej aukcji bedzie kolor niebieski?? bo niby jest opcja, ale jak przechodze do zaplaty, w koszyku wyswietla sie kolor czarny.

Jest niby rabat 10 E na ten zaku,

Tylko powiedz mi prosze gdzie mozna wybrac opcje, doplate ubezpieczenia vat??

Proszę bardzo . Weź ty przypatrz się co piszą na stronie.

Nowy obraz mapy bitowej.bmp

• 0

Tak tak :) widze :) tylko jak wybieralem do koszyka to nie zmienialo koloro tel :) dlatego mialem obawe :)

Chyba zdecyduje sie na ten tel :) tylko poczekma jeszcze pare dni :) moze jakis kupon rabatowy sie znajdzie :) bo osttanio nie ma nic na ten tel

• 0

Cześć Forumowicze,

orientuje się ktoś dlaczego Mi note 3 nie ma gwarancji w Polsce na IBG? Sam kupiłem MI 6 z tego sklepu i jestem mega zadowolony.

Chciałbym kupić dla Żony note 3 bo ma większy ekran, ale bez tej gwarancji to trochę słaba opcja.

• 0

No i ku mojej radosci dzis Rano zawital kurier DPD :) z moim Mi6 niebieksiem :) 

zamowienie 2 Marca a dzis 14 doszedl :) wiec mozna powiedziec ze poczta sie spisala :) oczywiscie bez vat :)