• 0
Sign in to follow this  
technik

Z mi note na co?

Question

Witam, po 3 latach z mi note bialym i czarnym pora na przesiadke, wtedy na serie mi note wszyscy robili wow

- zona sklania sie ku mix2 bialy

- ja raczej mi6 (meczyl mnie mi note w kieszeni czy spodenkach w pewnych sytuacjach aczkolwiek mix2 jest 5mm krotszy i 3mm wezszy)

Czy jest szansa na bialy mix2 w polskiej dystrybucji? 

Jutro mam rozmowe w plusie z opiekunem firmy i tez nie wiem co mi zaproponuje, zona powiedziala bialy mix2 albo iphone x, u niej tylko fotki instagram fb i rozmowy 6h dziennie

Mi bardziej chodzi o nfc szybkosc, za mi7 moglbym poczekac biorac cos na chwile z plusa... Kiedy premiera i ewentualnie w sprzedazy? Czekac czy nie?

Gdzies czytalem ze ludzie maja po serii mi note dylemat i rzeczywiscie nic Nam nie podchodzi

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Miałem podobny dylemat. Wybrałem Mi6. Wszystko na plus. Jedyne co mi trochę brakuje to wielkość ekranu, ale Mi6 daje radę. Dźwięk w mi note był lepszy że względu na dac ale w mi6 nie ma drastycznej różnicy ( nie denerwuje mnie) . Bateria w Mi6 wymiata !!! Sot 6 h to norma. Szybkość fonu - petarda. Ale wszystko zależy od kasy ( jak zawsze) ja nie chciałem dokładać do mi mixa 2 i dla tego wziąłem Mi6. Jak chcesz dopłacić to bierz mi mixa 2. Lecz pamiętaj że po za wielkością nic nie zyskasz względem Mi6. Ja kupowałem w ibg i wyszło mnie 1400 zł, mi mixa 2 to trzeba z 1800 zł dać. Jak by kosztował 1500- 1600 zł to bym go brał. Inaczej jest według mnie mało opłacalny. Ale jak chcesz dopłacać bierz mi mixa 2

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this