usor0192

Wiadomości messengera przychodzą z opóźnieniem

Recommended Posts

Hej

Kiedy mam zablokowany telefon wiadomości na messenger przychodzą z opóźnieniem 1-3 minuty. Sytuacja nie dzieje się kiedy mam odblokowany ekran. Nie jest tak zawsze, najczęściej kiedy telefon jest już zablokowany dłuższy czas np. pół godziny. Tak jakby zapadł w sen zimowy i długo się wybudzał. (czasem jest też tak ze jak ktoś przyśle dwie wiadomości to mam powiadomienie od razu, natomiast po wysłaniu jednej również czekam 1-3 minuty na powiadomienie na zablokowanym ekranie)

Co zrobiłem:

1. Wyłączone oszczędanie baterii.

2. Ustawienia -> powiadomienia -> messenger -> wszystko powłączane, czyli priorytet, powiadomienia lock screen itd.

3. W autostarcie jest messenger.

4. Aktualizacja najnowsza (niezmieniana od kupna)

Edited by usor0192

Ja tez mam problem ale z Messengerem Lite na Redmi 4X. Na Global stable czy dev niezależnie od wersji messenger Lite działa poprawnie. Natomiast tylko na romach Miui. eu po instalacji z Google Play messenger wyglada jakby byl trochę okrojony z opcji. Nie ma np ustawień aktualizacji w programie. Po kliknięciu na pomoc  nic się nie dzieje. A najbardziej uciążliwe jest to ze kiedy ktos przysyla mi np link do strony to nie mogę go otworzyc klikając na niego. Muszę go kopiowac i otwierac recznie bo po kliknięciu na link nic się nie dzieje. 

@usor0192 to po prostu ten telefon jest taki spie****ony . Kupiłem go jakoś w maju i pozbyłem się tylko z powodu tych powiadomień , no nie dało się używać zwyczajnie , teraz trafiło się promo, kupiłem ponownie, myślałem że przez kilka miesięcy to naprawili . No i się myliłem .Jak na razie zainstalowałem tylko global Dev i jest to samo, i zastanawiam się czy albo ja mam takiego pecha i trafiam na trefne egzemplarze albo inni nie zauważają tego błędu !?

Wątek prowadzony przeze mnie :

Guest
This topic is now closed to further replies.