Skocz do zawartości
  • 0

Mi 6 czy...


breskin

Pytanie

witam
Jestem niemal pewny na zakup MI6, jednak moze ktos mnie od tego pomyslu oddali :)
Na telefon mam przeznaczone ok.1400 zl, a bardziej 300 GBP bo mieszkam w UK.
Telefonu uzywam do zdjec, muzyki, przegladania internetu - nic nowego:)  choc chcialbym aby te aspekty byly na bardzo wysokim poziomie 

Poczatkowo celowalem w OnePlus 5T jednak jest to za droga opcja. 
Moze warto przeczekac pewien czas i wstrzymac sie z zakupem MI6? Kupic cos duzo tanszego, nie wiele gorszego?

Korzystajac z okazji chcialbym zapytac gdzie najlepiej kupic obecnie MI6 - na gearbest bardzo drogo, ibuygo robi problemy, wiec...? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jeśli masz jabłofona ( a tak masz w opisie) to nie jestem pewnien czy jakość zdjęć cię zadowoli w mi6. Nie mówię ,że mi6 robi złe zdjęcia. Jednak jabłofony robią lepsze , niestety. Jeśli chodzi o szybkość fona i jakość muzyki to będziesz zadowolony. Sprzedawce polecam tych co wymieniłeś z naciskiem na IBG. Lecz nie licz ,że w tydzień dostaniesz no chyba ,że mają na magazynie. Ewentualnie możesz kupić w magazynie w chinach z ubezpieczeniem od VAT + DHL. Lecz to też zależy czy są na magazynie. Niestety jak kupujesz u chińczyków to musisz trochę poczekać, ale masz taniej.  Ja bym na twoim miejscu został przy jabłofonie i poczekał jak coś stanieje albo wyjdzie coś lepszego. No chyba ,że  masz mus wymiany to mi6 aktualnie w tej cenie będzie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...