miki789 Opublikowano 10 Stycznia 2018 Opublikowano 10 Stycznia 2018 Wiecie, gdzie można fajne nagrody dostać za robienie memów? Znudziło mi się dodawanie tylko za popularność
ediii77 Opublikowano 12 Stycznia 2018 Opublikowano 12 Stycznia 2018 W praktyce płacą za memy najlepszym twórcom na biretyoung.pl. Po prostu trzeba codziennie wrzucać memy do konkursów i monitorować głosowania. Ja swoje szansę zwiększam przez znajomych na FB. Coraz większe zainteresowanie, więc pewnie nagrody droższe się pojawią.
Nezumi Opublikowano 12 Stycznia 2018 Opublikowano 12 Stycznia 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi