Skocz do zawartości
  • 0

Telefonn do...byle był dobry.


h.derski

Pytanie

Witajcie, jako że jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać i z góry podziękować za pomoc ;). Ogólnie nadszedł (niestety czas) kiedy mój telefon powoli odmawia posłuszeństwa. Myślę nad paroma modelami. Są to między innymi Huawei Mate 10 pro, Samsung Galaxy Note 8, Galaxy 8+ no i Xiaomi Mi6. Czego oczekuję od nowego smartfona: -wydajności w multimediach -aktualizacja oprogramowania - jeszcze raz wydajność i na koniec mocne "bebechy". Szukam telefonu który będzie mi mógł towarzyszyć podczas podróży w pociągu jako "konsola do gier" itp. Ogólnie szukam czegoś mocnego. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam;-)

Edytowane przez h.derski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kolego określ jakieś konkrety. Weź pod uwagę ,że mate 10 , note 8 i 8+ są droższe od Mi6. Do jakiej ceny? Czy wielkość ekranu ma znaczenie? Czy aparat ma znaczenie? Gdzie chcesz kupić? W Polsce czy w Chinach?

Jeśli cena nie gra roli to bierz Mate 10 pro. Ja do szajsungów mam odrazę ( choć te co wymieniasz wyżej są flagowe  i są dobre) i w tej cenie bym ich nie chciał. Większość na tym forum powie ci ,że Mi6. Jak chcesz lepsze foty to już niestety Huawei Mate 10 pro, Samsung Galaxy Note 8, Galaxy 8+ będą lepsze.  Ludzie kupują xiaomi także za MIUI.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...