• 0
Sign in to follow this  
colt1911

Przesiadka z xiaomi redmi note 2 - co kupić ?

Question

Witam,

Posiadam xiaomi redmi note 2, do tej pory byłem mega zadwolony jednak  aplikacje podczas korzystania zaczeły się samoistnie wyłączać i wyrzuca mnie do pulpitu, mimo tego nie zniechęciło mnie to do odejścia od Xiaomi, nadal polecam tę markę znajomym i rodzinie, 
chciałbym kupić jakiś lepszy model też ze względu na małą pamięć wewnętrzną jaką w nim posiadam, zależy mi na dobrym aparacie, na baterii już nieszczególnie gdyż posiadam dużego powerbanka ;);) 

Czy jest jakiś model godny polecenia ? Budżet do 1500 zł, czy lepiej dołożyć i kupić coś lepszego?
Czy może jednak są teraz na rynku godne rywale Xiaomi w tym budżecie?

Drugie pytanie to gdzie najlepiej kupić, myślałem o Aliexpress ale boję się o brak gwarancji zakupionego tam telefonu, w sklepie stacjonarnym chyba bezpieczniej, na black friday może będą jakieś promocje. Myślałem też o sklepie ibuygou, wysyłka byłaby do Niemiec, wyczytałem na forum że jest to polecany sklep, tylko jak z gwarancją sprawa wygląda?

Pozdrawiam

Edited by colt1911

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Mi note 2 jest w dobrej cenie teraz. Z lepszym aparatem to mi5s ewentualnie. No i jeszcze mi6. Stawiał bym tak mi6 potem mi5s i na końcu mi note 2.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this