Skocz do zawartości

Wolne pobieranie przez WIFI , wywalanie lauchera ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od kilku dni mam mi5s jestem strasznie zawiedziony. Mam dwa problemy , pierwszy to wolne pobieranie przez wifi na lte wszystko dziala normalnie. drugi problem pojawil sie dzisija przy probie odlokowania telefonu ekran co chwile sie wylaczał i właczał gdy juz udalo sie to odlbkowac tel wyskoczyl jakis wlacz z miui costam, po resecie zminiło mi tapete na inna wyskoczyl jakis inny blad ale narazie wszystko działa. Kolejna sprawa to czujnik palca raz dziala raz nie przy takim samam przukładaniu palca. System mam najnowszy z miuipolska. Wszyskich dziekuje za pomoc ! 

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...