Skocz do zawartości

Nieaktualizowanie sie telefonu po wybraniu pliku ZIP


Smule

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem szczęśliwym posiadaczem redmi note 3 pro z wgranym MIUI polska 7.3.16 (rwesja 8.3 by xiaomi.eu). 

Ostatnio sciągnąłem najnowszą aktualizacje (7.10.19) i efekt jest taki, ze wejsciu w "aktualizacje" i wybraniu ZIPa telefon sie resetuje (czarny ekran i krecace sie koleczko), a potem włącza, ale dalej ze starą wersją oprogramowania. Jak mogę to naprawic? 

PS podczas ładowania telefon sie dosc czesto rozłącza zeby potem znowu sie ładowac. Probowalem na roznych kablach i niestety brak efektu. Czy ktos sie z tym spotkał?

Pozdrawiam 

//EDIT

Jest maly problem - sprobowalem to zrobic przez TWRP, wszedlem w recovery i wybrałem w install zipa z aktualizacją - efekt jest taki, ze po resecie telefon sie nie włącza, jest black screen i jedyne co moge zrobic to wejsc w TWRP. Prosze o pomoc :)

edit2. do tego komputer nie widzi telefonu 

Edit3. Udało mi  się to odratować i wgrać wersję 7.5.4 :) niestety problem pozostaje aktualny - wersje z października (miui 9) są dalej odrzucane, podczas robienia tego przez aplikację aktualizacje telefon się jedynie resetuje, a jak robię to przez TWRP to wywala telefon. 

edit4 rozwiązanie problemu tutaj  https://xiaomi.eu/community/threads/fix-cant-upgrade-to-latest-xiaomi-eu-dev-roms-7-9-21-7-10-12-up.42004/

 

Edytowane przez Smule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...