blacksh4dow Opublikowano 23 Października 2017 Opublikowano 23 Października 2017 Witam, mam problem z moją Kate po aktualizacji do MIUI 9 od xiaomi.eu. Ogólnie to działa wszystko poza LTE na pierwszej karcie sim. Gdy włożyłem drugą kartę, to na niej normalnie LTE działa, a na pierwszej co najwyżej H+. Dodam, że flashowałem nawet starszy modem z ósemki i nadal to samo. Ma ktoś jakieś rady?
Nezumi Opublikowano 23 Października 2017 Opublikowano 23 Października 2017 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi