Witam, mam problem z moją Kate po aktualizacji do MIUI 9 od xiaomi.eu. Ogólnie to działa wszystko poza LTE na pierwszej karcie sim. Gdy włożyłem drugą kartę, to na niej normalnie LTE działa, a na pierwszej co najwyżej H+. Dodam, że flashowałem nawet starszy modem z ósemki i nadal to samo. Ma ktoś jakieś rady?