Skocz do zawartości

Gdzie kupić wyświetlacz do redmi note 4x?


pawel35013

Rekomendowane odpowiedzi

A ten droższy http://www.ebay.co.uk/itm/For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Replacement-LCD-Touch-Screen-Assembly-Frame-Black-OEM-/172850083649?epid=2221427615&hash=item283eaaf741:g:2ewAAOSwP8BZq7cz to też zamiennik? Wyśwtelacz potrzebuje do UK a nie do PL więc wolał bym zamówić jakiś na ebay.

Edytowane przez pawel35013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawel35013 napisał:

A ten droższy http://www.ebay.co.uk/itm/For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Replacement-LCD-Touch-Screen-Assembly-Frame-Black-OEM-/172850083649?epid=2221427615&hash=item283eaaf741:g:2ewAAOSwP8BZq7cz to też zamiennik? Wyśwtelacz potrzebuje do UK a nie do PL więc wolał bym zamówić jakiś na ebay.

OEM = zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel35013 - Informacje o LCD wyglądaja u ciebie identycznie z moimi, z jednym tylko szczegółem, że u mnie jako vendor podany jest "Ofilm". Poza tym wszsytkie numerki się zgadzają.
Ja mam Redmi Note 4 (Global), ale z tego co wyczytałem, to "4" to wersja europejska. To o tyle ciekawe, że właśnie wersja europejska jest oznaczona 4 jako Global.
Wymiary te same, rozdzielczości te same, a jednak u tego samego dostawcy co ty kupiłełeś LCD, do mojego kosztuje 40 GBP. I bądź tu człeku mądry.

W zasadzie moje dylematy biorą sie z tego, że jeśli już mam zapłacić niemało za ten wyświetlacz, to chcę mieć oryginalny, a nie z żółtaczką. U ciebie żadne opisywane tu na forum przez ludzi kolorystyczne anomalie nie wystepują?

pozdr
Kowal

Edytowane przez Kowal Ska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego telefonu korzysta moja dziewczyna ale wydaje mi się że kolory wyglądają normalnie. Są lekko inne niż w moim. Ale powiedział bym że to u mnie wyglądają gorzej (mój biały jest mniej biały :D) Ale może to kwestia oprogramowania bo ja mam z miui polska a ona ma standardowe. Załączam screen z mojego z oryginalnym wyświetlaczem i dziewczyny ze zmienionym (mój ten po lewej).

xiaomii.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel35013 napisał:

Z tego telefonu korzysta moja dziewczyna ale wydaje mi się że kolory wyglądają normalnie. Są lekko inne niż w moim. Ale powiedział bym że to u mnie wyglądają gorzej (mój biały jest mniej biały :D) Ale może to kwestia oprogramowania bo ja mam z miui polska a ona ma standardowe. Załączam screen z mojego z oryginalnym wyświetlaczem i dziewczyny ze zmienionym (mój ten po lewej).

 

BOE uchodzi za lepszy, pozniej Tianma a na koncu eebg jesli chodzi o kolorystyke i jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...