Skocz do zawartości

Czerwone paski na ekranie


sider5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj znikąd pojawiły mi się czerwone paski na ekranie w załączniku wysyłam zdjęcie jak to wygląda. Pojawiąją się one za każdym razem gdy odblokowuję telefon. Czy oprócz kopii paragonu i telefonu w pudełku mam jeszcze coś wysłać? Jakiś dokument opisujący usterkę? I adres oczywiście muszę wybrać z listy serwisów na www.mi.com/pl?

IMG_20170924_130912.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sider5 napisał:

Witam. Dzisiaj znikąd pojawiły mi się czerwone paski na ekranie w załączniku wysyłam zdjęcie jak to wygląda. Pojawiąją się one za każdym razem gdy odblokowuję telefon. Czy oprócz kopii paragonu i telefonu w pudełku mam jeszcze coś wysłać? Jakiś dokument opisujący usterkę? I adres oczywiście muszę wybrać z listy serwisów na www.mi.com/pl?

Z takimi pytaniami do sklepu w ktorym kupiles. Kazdy ma inna polityke, inny dokument itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sider5 napisał:

Ale telefon kupiłem właśnie na oficjalnej stronie mi www.mi.com

No ale czego nie rozumiesz w moim poscie? Napisalem Ci ze z tym pytaniem do sklepu nie na forum. Dawno juz bys to zalatwil piszac lub telefonujac do sklepu w ktorym kupiles nie lecial z tak blaha sprawa jak co zawrzec by odsylce gwarancyjnej. Nikt tu nie ma pojecia gdzie kupiles jaka polityke ma sklep itd co jak potwierdza ze nikt poza mna Ci na ten post nie odpisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...