Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do Was pytanie, nigdy nie oddawałem nic Chińczykowi więc jestem zielony w tym temacie, a więc z moim mi5 od jakiegoś czasu są problemy z gniazdem usb: słabe/wolne ładowanie, luzy na stykach, wypada/ nie laduje, brak kontaktu z komputerem i tutaj zwracam się do Was jak wygląda kwestia odesłania telefonu (xiaomi zakupione u "Goldway'a") do chin, najlepiej krok po kroku i jak długo ten proceder może trwać ;(? 

Opublikowano

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Idziesz na pocztę i... wysyłasz... Szczegóły dostaniesz od Goldway'a... Temat na forum już był, wystarczy użyć forumowej szukajki....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...