kirex132 Opublikowano 12 Września 2017 Opublikowano 12 Września 2017 Witam mam dość dużą żółta plamę na wyświetlaczu, jak się jej pozbyć? Niedługo będę zamawiać wyświetlacz + szybkę czy to pomoże?
Nezumi Opublikowano 12 Września 2017 Opublikowano 12 Września 2017 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi