Recommended Posts

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu Redmi 3 Pro (3/32) i zastanawiam się nad przesiadką na Redmi 4X (3/32), chodzi mi głównie o procesor, Snapdragon 435 vs 615, oraz o androida, czy te zmiany dają zauważalne korzyści? 
Z procesorami to myślałem że większa liczba = lepiej, a teraz to już sam nie wiem...
Myślę nad tym ruchem, ponieważ, 4X bardziej mi się podoba a moje 3 Pro jest już troszkę po przejściach.

Pozdrawiam :)

Hardwarowo nie odczujesz różnicy.Mialem kiedyś trójkę i mam czwórkę i działa w sumie podobno. Design zdecydowanie na plus oczywiście w 4x

Mam R3 2/16GB, które pojdzie w inne rece. Zastanawiam sie  nad R4X lub RN4x, obydwa 3/32GB. Nie wiem, czy te 5,5  cala w RN4x nie bedzie juz za duze, bo R3 jedna reka czasami ciezko obsluzyc.  Czy w grach  np. Real Racing odczuje znaczna roznice pomiedzy dwoma ww. modelami? Moj R3 czasami przycina w tej grze. Jak syn gra w jakies lego city,a w tle mam odpalonego Whatsapp, to gra tez nie dziala plynnie.

Zalezy mi na wytrzymalej baterii, szczegolnie przy przegladaniu neta przez TD a nie WiFi.