Skocz do zawartości

"Zagubione" smsy z banków i inne takie


darek2105

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam chiński rom i pewnie niedługo wgram polski MIUI Polska. Zdaję sobie sprawę że polska wersja ma wiele poprawionych rzeczy. Mam jednak kilka pytań.

- ustawiam sobie w telefonie angielskie menu. Czy w polskim Miui jest to w pełni funkcjonalna opcja?

- czy dochodzą smsy z banków?; ponieważ obecnie na chińskim nie. Żeby dochodziły potrzeba kasować poprzednie.

- kolejne wersje miui Polska "kasują" wszystkie ustawienia, ściągnięte apki itp. itd - całą pamięć. Kiedy zrobić aktualizację? Kiedy wyjdzie wersja LTE? Nie ma sensu wywalać wszystkiego co tydzień!

Pozdrawiam

Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że wystarczy poczytać stronę i forum a oszczedzilbys tych pytań?

Oczywiście ze aktualizacja romu MIUIPolska nie kasuje żadnych danych. A czy jak instalujesz update czy nawet Service pack dla Windowsa to formatuje się komputer?

Język polski jest funkcjonalny w 100%.

Co do LTE.. Hehe w Note z MTK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

A czy wiesz że wolę  mieć to w jednym miejscu?

Wiem że jak wgrywałem polski ROM na małym Lenovo to oczywiście skasowałem wszystko - dlatego pytam! Skoro mam MIUI w tej chwili tzn. że też nie stracę swoich danych? A czy ma sens wgrywać UBUNTU 14.04 na 12.04 jako update?

W pytaniu o język codziło o to czy angielski w MIUI Polska jest "full wypas".

LTS oczywiście - nie LTE; moja pomyłka. LTS=long time support

Edytowane przez darek2105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym flashowaniu polskiego ROMu full wipe. Następne nic. Języki są "full wypas", chińskie, angielskie i Polski. Gdzieniegdzie brakuje tłumaczeń, głównie tam gdzie się nie da.

Przed wipe zrób kopię ustawień i aplikacji Kopią MIUI i przywrócisz na nowym ROMie o ile ten chiński nie jest przekombinowany, że zrobi zbugowaną kopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...