• 0
radq98

Mi 5X - czy warto?

Question

Witam,

mój aktualny telefon (Xperia Z1) strasznie mnie zaczął irytować i rozglądam się za nowym telefonem  do 1000 zł. Ostatnio zwróciłem uwagę na model Xiaomi Mi5X. 
Czy warto zamawiać ten telefon z Chin czy bardziej opłacalnym rozwiązaniem okaże się zakup jakiegoś innego modelu? 
Zależy mi na dobrej jakości zdjęć zarówno tylnym, jak i przednim aparatem. Słyszałem o jakiś problemach z korzystaniem z aparatu np. w aplikacji Snapchat. Czy ktoś z użytkowników mógłby wrzucić próbki zdjęć z przedniego oraz tylnego aparatu?

Proszę o poradę,
Pozdrawiam 

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Xiaomi i fotki (dobry zart) nie wiem jak jest mi6 ale flagowce xiaomi delikatnie mowiac odstaja od konkurencji (:

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

• 0

Całe szczęście cenowo też odstają więc nie ma biedy. Mi6 po ostatnich aktualizacjach bardzo się poprawił apatatowo,nie będzie to dalej poziom S7/8 ale jednak nawet w oficjalnej dystrybucji mi6 jest tańszy nawet od S7 więc nie jest zle

• 0

Ale Panowie, pytałem o Mi 5X a nie Mi 6. Mi6 odpada ze względu na brak złącza słuchawkowego (w trakcie jazdy samochodem jednoczesne podłączenie aux i ładowanie niemożliwe). Jakieś próbki foto? Nie spodziewam się jakości na poziomie Samsunga Galaxy S8, ale chociaż przyzwoitej jakości? 

• 0

Poziomu S6 nawet się nie spodziewaj. W mi5x tylko sensor jest dobry. Reszte chyba dali z serii redmi

• 0

Ok, dzięki za podpowiedź.
A co jeżeli chodzi o pasma LTE? 5X będzie ok? 
Skąd ewentualnie zamawiać tego Xiaomi? Jakieś sprawdzone źródło?

Guest
This topic is now closed to further replies.