Maderski

Xiaomi Mi Mix ryzyko wysyłki na Geekbuying

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego portalu i nie jestem doświadczony w zakupach z Chin, więc serdecznie proszę was o wyrozumiałość. Dziś chcę zamówić urządzenie takie jak Xiaomi Mi Mix 6/256gb ze sklepu GEEKBUYING a dokładnie z tej oferty 

http://m.geekbuying.com/item/Official-Global-ROM-Xiaomi-Mix-Pro-6GB-256GB-Smartphone---Black-Gold-383077.html

Lub ten link

http://m.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mix-Pro-6GB-256GB-Smartphone---Black-Gold-373537.html

Widziałem, że jest tu przedstawiciel tego sklepu @piotr.geekbuying, więc bardzo uprzejmie chciałbym go prosić o pomoc w zrozumieniu procesu przesyłki, a także doradzić jak obejść się bez VAT ponieważ głównie z tego powodu zakładam ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Guest
40 minut temu, Maderski napisał:

Widziałem, że jest tu przedstawiciel tego sklepu @piotr.geekbuying, więc bardzo uprzejmie chciałbym go prosić o pomoc w zrozumieniu procesu przesyłki, a także doradzić jak obejść się bez VAT ponieważ głównie z tego powodu zakładam ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Napisz do niego pw tak moze byc najwygodniej :)

23 minuty temu, IT4Geeks.Polska napisał:

Napisz do niego pw tak moze byc najwygodniej :)

Dziękuję bardzo za odpowiedź, zrobiłem tak jak powiedziałeś, na ten moment czekam na odzew. Mógłbyś w tej sprawie dodać coś od siebie, czy nie posiadasz informacji które mógłby mi pomóc? Tzn. Chciałbym wiedzieć czy użytkownicy na forum często żalą się na VAT z tego sklepu? :)

Edited by Maderski

Witam jeszcze raz bardzo serdecznie, chciałbym się z wami podzielić tym jak miło i przyjemnie przebiegał proces zakupu ;) otóż we wszystkim (dosłownie) pomógł mi @piotr.geekbuying więc, nie spotkałem się z większymi problemami których nie mogliśmy rozwiązać. Piotra można spytać o wszystko, szybko odpisuje i jest bardzo dyspozycyjny, więc nie trzeba się martwić o to, że nagle zniknie gdy np. zrezygnujemy z zamówienia i nie wiemy co zrobić. A co do samego supportu geekbuying to odpisywali na maile szybko ;)

Także podsumowując proces zakupu przebiegał bardzo miło i przyjemnie bez żadnych nieprzyjemności :)

• Like 1

Absolutnie NIE POLECAM nikomu kupować cokolwiek na tej stronie! Czekałam dwa miesiące aby dowiedzieć się, że telefon który kupiłam nie jest dostępny.. Po rozmowie na ich czacie z ludźmi którzy sami nie widzą co się tam dzieje i nic nie rozumieją dogadałam się, że zmienią kolor i wyślą po czym przychodzi mi email, że moje zamówienie jest anulowane z mojej prośby. LUDZIE! Teraz kiedy już miał przyjść po długim czasie gdzie naprawdę miałam już dość, dowiaduję sie, że muszę zapłacić vat w GB oraz możliwość zapłacenia w Polsce ponieważ mają umowę z SF EXPRESS która nilicza cła którego nie ma.. Odradzam kupowania czegokolwiek na tej stronie, ogromny chaos i oszustwa na każdym kroku.

Guest
This topic is now closed to further replies.