Skocz do zawartości

Problem z rozmowami- rozmówca przestaje mnie słyszec


mmmariuszekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od nie dawna jestem posiadaczem note 4. Problem polega na tym że podczas rozmowy mój rozmówca nagle przestaje mnie słyszeć. Muszę dzwonić jeszcze raz. 

Czy to wina oprogramowania? czy sprzęt jest uszkodzony? Nie chce od razu wysłać go na serwis bo potrzebuje telefonu. Używam go jako słuzbowy na dwie karty sim.

Informacje o telefonie: 

Redmi NOTE 4

Wersja Android: 7.0 NRD90M

Wersja MIUI : MIUI Global 8.5 Stabilna 8.5.4.0 (NCFMIED)

 

Karta SIM 1 PLUS PREFEROWANE SIECI LTE i INTERNET ciągne z plusa  (karta słuzbowa)

Karta SIM 2 T-mobile prywatny 

 

Zasięg pelny PLUS LTE , T-MOBILE 3G też pełny

Edytowane przez mmmariuszekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mmmariuszekkk napisał:

Podczas rozmowy z sim 1 przełącza PLUS 3G lub H+ w T-mobile jest caly czas 3G

Ustawienia-informacjie o telefonie poklikaj na wersję jądra i sprawdź w testach głośnik rozmów.

Ja bym ci radzi spróbować na global developer po używać i sprawdzić czy działa.Nie pomoże to odblokować bootloader i wgrać miuipolska.Dalej to samo Na serwis.

Jest jeszcze linageos mi pomógł ale to ostatnia deska ratunku 

Problem występuje na obu kartach czy tylko na plusie lte(normalmalne jest to że przełącza na 3g bo nie ma Volte dostępnego u nas)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, mmmariuszekkk napisał:

na obu kartach to samo. Sprawdzałem test mikrofonu wszystko w normie. Mysle że problem jest w przałączaniu miedzy pasmami...

Spróbuj na global dev nowszy modem może się poprawi. Wsumie może jutro wyjdzie sprawdź na en.miui jutro w komentarzach czy jakieś błędy ma i dopiero wgrywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...