Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi mi6 czy Xiaomi Mi Note 2


avoru

Pytanie

Cześć,

to mój pierwszy post, acz forum obserwuję od dawna jako iż przymierzam się do kupna telefonu Xiaomi.

I tutaj zaczyna się mój dylemat. Obecnie za 420$ czyli trochę poniżej 1500 zł dostanę Mi Note 2 global w Chinach. Od 1 września w polskiej dystrybucji wchodzi za 1999 zł mi6, po odjęciu vatu 1540 zł. Czyli cena ta sama. Lubię duże ekrany, uwielbiam OLED, podoba mi się krzywizna Mi Note 2. Ale to chyba tyle co za nim przemawia, bo jeśli się nie mylę cała reszta jest lepsza w mi6, a do tego w nim miałbym gwarancję w Polsce? Dodatkowo interesuje mnie aparat jako że trochę podróżuję i chciałbym jednak móc uwiecznić jak najwięcej.

Jakie są wasze opinie w temacie, który smartfon lepszy biorąc pod uwagę że wolę ekrany 5,5+(chociaż przeżyję te 5,15), czy Mi6 jest tak dużo lepszy żeby wybrać mniejszy ekran nie OLED?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi6 i tylko on z tych dwóch. Rozumiem ,że lubisz większe ekrany , ja też tak mam. Mi note 2 niestety nie powala a aprat ma kiepawy . Mrosi np po zakupie mi note 2 wrócił do mi note. Ja bym brał bezdyskusyjnie mi6. Albo czekał na coś innego z xiaomi lub patrzył inną markę.

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej, rozumiem że Note2 to średnio udany model w takim razie. W takim razie pozostaje pogodzić się z mniejszym ekranem i polować na mi6. Chyba że polecacie coś w tej kategorii cenowej innych marek w Dual Simie, patrzyłem np. w stronę Meizu i szczerze, gdyby nie fakt braku Android Pay chyba skusiłbym się na Pro6 Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...