• 0
Sign in to follow this  
dziadek-NET

Solidny telefon samsung xcover 3 & Redmi 4A

Question

W najbliższym czasie będę kupować telefon osobie która nie dba za bardzo o niego, może się zdarzyć że kilka razy upadnie, i będzie narażony na kurz.

Co proponujecie, czy jednak xcover 3 który kosztuje około 500-600zł  czy Redmi 4A który kosztuje podobnie 450-500zł + jakieś etui np.

http://allegro.pl/etui-z-klapka-case-futeral-szklo-xiaomi-redmi-4a-i6830528555.html

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Odpuść sobie xcovera. Mam firmowy. Nie ma szkła tylko tandetny plastik który pęka nosząc w kieszeni. Sam system muli niesamowicie . Nie polecam. Mam bo muszę i tylko z niego dzwonię służbowo. Przeglądanie neta to udręka. Xiaomi każdy będzie lepszy.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• 0

OK dzięki za info, nie wiedziałem że mogą dać plastik na ekran i to wersja SOLID.

Tylko jak Redmi poradzi sobie z kurzem i upadkami ?

Chyba że jest jakieś fajne etui które przekształci Redmi w solida :)

• 0
Guest
15 minut temu, dziadek-NET napisał:

Z folii babelkowej mozesz DIY :D

• 0
12 godzin temu, dziadek-NET napisał:

OK dzięki za info, nie wiedziałem że mogą dać plastik na ekran i to wersja SOLID.

Tylko jak Redmi poradzi sobie z kurzem i upadkami ?

Już jakiś straszy redmi był by lepszy od tego szajsunga. Uwierz mi nie chcesz go mieć. Za takie fonu szajsung powinien wisieć ..... Solid kurna. Te wcześniejsze solidy z klawiaturą to tak były nie złe ale to to śmieć.

• 0

Sądziłem że jest dobrze wykonany ponieważ miałem solida z klawiatura i nie można było narzekać (na budowie mógł służyć za młotek)

Szkoda że dotykowe modele mają tylko nazwę a nie solidną budowę już pomijam fakt że są wolne jak wspomniałeś. Nie wiedziałem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this