Skocz do zawartości

Oryginalne etui MI6


thugzie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja używam tego etui i jestem zadowolony. Kupiłem biały tel i bez sensu jak bym założyl jakieś inne etui co zakryje pół tel:P Etui dobrze spasowane ale wiadomo jak w każdych typu silikon że będą boki odchodzić jak się przejedzie palcem. A kupić można na Olx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Od zakupu telefonu (tydzień) korzystam z silikonowego (fabrycznego) etui, jednak mam duże obawy czy ochroni ono telefon przed uszkodzeniami w razie upadku. Doświadczenie pokazuje, że taka sytuacja to tylko kwestia czasu, dlatego chciałem spytać czy zdarzyło się Wam już upuścić Mi6 i jakie były konsekwencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry Ci mogę zagwarantować, że etui które jest dołączane wraz z telefonem nie chroni ABSOLUTNIE przed upadkami. Jest to tylko i wyłącznie ochrona przed zarysowaniami. Zresztą tak jak wszystkie etui typu slim ... chronią tylko przed rysami. 

Oczywiście upadek telefonu to rzecz losowa bo może Ci upaść telefon bez żadnego etui i będzie wszystko ok nie licząc kilku rys. A może też być tak, że telefon spadnie Ci z 15 cm i na całym ekranie będziesz miał pajęczynkę :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MaxPrime napisał:

Z góry Ci mogę zagwarantować, że etui które jest dołączane wraz z telefonem nie chroni ABSOLUTNIE przed upadkami. Jest to tylko i wyłącznie ochrona przed zarysowaniami. Zresztą tak jak wszystkie etui typu slim ... chronią tylko przed rysami. 

Oczywiście upadek telefonu to rzecz losowa bo może Ci upaść telefon bez żadnego etui i będzie wszystko ok nie licząc kilku rys. A może też być tak, że telefon spadnie Ci z 15 cm i na całym ekranie będziesz miał pajęczynkę :)

Dokładnie. To samo tyczy się szkieł hartowanych. Ja etui i szkła używam tylko z myślą aby tel się nie porysował. Miałem taką sytuację na Galaxy s4 gdzie było naklejone szkło hartowane które miało chronić przed stłuczeniem ekranu no i pewnego dnia tel spadł mi z ok 1.5m ekran poszedł się je... Nie działał wg (czarny ekran, pobity) a szkło hartowane bez żadnej ryski :D

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, kovalskyPL said:

Miałem taką sytuację na Galaxy s4 gdzie było naklejone szkło hartowane które miało chronić przed stłuczeniem ekranu no i pewnego dnia tel spadł mi z ok 1.5m ekran poszedł się je... Nie działał wg (czarny ekran, pobity) a szkło hartowane bez żadnej ryski :D

Jak tel. upadnie np. rogiem to szkło nic nie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...