Skocz do zawartości

Modyfikacje przycisków głośności i belki


rock'n'rolla

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dwóch aplikacji/modyfikacji systemu. Nie jestem do końca przekonany by takie istniały ale nadzieja umiera ostatnia :D

Pierwsza, która by na stałe ustawiła przyciski głośności do regulacji głośności dźwięku a nie dzwonka. Po to ustawiam głośność dzwonka na stałe żeby była na stałe. 

Druga, która by ustawiła, że górna belka opcji otwiera się po przyciągnięciu dwoma palcami w dół a nie jednym. Nie ma nic bardziej irytującego jak przypadkowo opuścić tą belkę w kulminacyjnym momencie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę masz mi5s więc androida 7, kiedyś słyszałem że jeszcze nie ma pod niego xposed ale może się coś zmieniło. Musisz poszukać na xda czy forum miui ale tam jest taki bałagan że go nie ogarniam :-D. Jest tylko problem z tym że pewnie musi być to specjalna wersja pod miui jak ma to miejsce pod starsze wersje androida. Jakby co to ja korzystam z najnowszego wydania z https://www.google.pl/amp/s/forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-miui-t3367634/amp/, ale jak wcześniej pisałem nie jest ono przeznaczone pod andka 7

Edytowane przez Alucard
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...